H&R 2 kusy rozšiřovacích podložek typ DR-ABE22 o šířce 11 mm včetně spojovacího materiálu pro BMW X3 G3X (G01), barva stříbrná Zobrazit větší

H&R 2 kusy rozšiřovacích podložek typ DR-ABE22 o šířce 11 mm včetně spojovacího materiálu pro BMW X3 G3X (G01), barva stříbrná

55664-11

Nový produkt

Rozšiřovací podložky H&R DR-ABE22 pro BMW X3 G3X (G01) jsou špičkové rozšiřovací podložky vyráběné v Německu z vysoce odolné slitiny hliníku a hořčíku, která je lehčí a pevnější než 6061-T6 kovaná slitina hliníku. Rozšiřovací podložky H&R DR-ABE jsou dodávány jako kompletní sada s odpovídajícími kolovými šrouby a pojistným šroubem a mají evropskou homologaci ABE.

Více informací

Dostupnost: Na dotaz (1-2 týdny)

4 698 Kč s DPH

platimpak.png, 2,9kB mallpay.png, 5,0kB

Odložte platbu nákupu až o 30 dní s platební metodou MALL Pay či PLATÍM Pak. Kupte teď, plaťe potom.

Více informací

Výhody použití rozšiřovacích podložek H&R:

  • Stříbrně nebo černě eloxované (černé pouze pro vybrané aplikace)
  • Vysoká pevnost a nízká hmotnost díky použití hliníkové a hořčíkové slitiny
  • Precizní CNC obrábění
  • Silně eloxováno pro vyšší odolnost povrchu a ochranu proti korozi
  • Vhodné pro originální i aftermarket kola
  • Kompatibilní s originálními i aftermarket podvozky
  • Dostupné pro širokou škálu vozů
  • Dodáváno s ABE certifikátem
  • Vyvinuto a vyrobeno v Německu


Uvedená cena je za sadu 2ks podložek na jednu nápravu včetně montážního materiálu (kolových šroubů odpovídající délky) a pojistných šroubů pro zajištění kol.
POZOR: Dodávané šrouby mají shodnou dosedací plochu s originálními šrouby. Pokud máte na voze neoriginální kola s odlišnou dosedací plochou, nelze šrouby použít. V takovém případě použijte podložky DR a k nim samostatně objednané šrouby s potřebnou délkou závitu a dosedací plochou.

Díky tomu, že jsou podložky dodávány jako kompletní řešení včetně potřebného montážního materiálu na konkrétní vůz, mají evropskou homologaci ABE, která je v západních zemích nadřazena homologaci TÜV.


Širší je lepší! Rozšiřovací podložky H&R DR-ABE22 pro BMW X3 G3X (G01) vystaví vaše kola a pneumatiky blíže k lemu blatníku, což dodá vozu atraktivnější vzhled oproti nevzhledně "utopeným" kolům v blatnících. Výrobci supersportovních aut využívají každý milimetr prostoru, aby získali dokonalý vzhled a maximální funkčnost. A to je přesně to, co můžete nyní udělat i vy díky podložkám H&R. Rozšířením rozchodu kol zajistíte také jeho větší stabilitu při průjezdu zatáčkami.

H&R podvozkové komponenty Made In Germany


H&R

H&R v oboru podvozkových komponentů znamená maximální výkon, technologii převzatou z mezinárodního motoristického sportu, vývoj a inovaci podvozkových komponentů.

Technologie pro podvozky určené pro silniční provoz plyne ze zkušeností firmy H&R se špičkovým mezinárodním motorismem. H&R zbrojí exkluzivní DTM teamy Mercedes Benz a také vozy Porsche Super Cup a Porsche Cup. Tyto zkušenosti jdou přímo do vývoje a výroby sportovních pružin, tlumičů pérování, stabilizátorů, podložek pro rozšíření rozchodu a kompletních výškově stavitelných podvozků schválených pro provoz na silnici.

Výsledky tohoto úsilí může nyní skutečně prožívat každý sportovně orientovaný řidič automobilu. Sportovní komponenty H&R jsou pro nové typy vozidel k dodání ve většině případů již při uvedení nových modelů na trh. Stejně jako řidiči na celém světě, také výrobci vysoce výkonných vozů znají kvalitu podvozkových komponentů H&R. Ve sportovních vozech Porsche Carrera GT, GT II a GT III i v přímo od DTM CLK odvozeném Mercedesu Benz CLK DTM AMG jsou již z výroby montované pružiny H&R.


Rozšiřovací podložky H&R

Parametry

Počet děr5
Typ produktuRozšiřovací podložky H&R
Značka vozuBMW
ModelX3
Typ vozuG3X (G01)
Balení2 kusy
Středová díra66,5
Typ rozšiřovací podložkyDR-ABE
Rozšíření22
Barvastříbrná
Šířka11
Rozteč112
Způsob uchyceníšrouby
ZávitM14 x 1,25
Technická poznámka25 = Tyto rozšiřovací podložky nelze použít v kombinaci s ocelovými disky.
Technická poznámka31 = Tyto podložky jsou určené pouze pro originální kola vypsaná v ABE, který je součástí balení. U speciálních kombinací kola/pneu je nutná dodatečná kontrola. Součástí dodávky distančních podložek ABE je veškerý upevňovací materiál.
Technická poznámka35 = Sada obsahuje 2 rozšiřovací podložky, 10 prodloužených šroubů včetně 2 pojistných šroubů.