H&R sportovní pružiny pro Kia Rio UB, 2WD, III 3-dvéř., III 5-dvéř., r.v. 08/11-, snížení 30 mm/30 mm

28899-1

Nový produkt

Sportovní pružiny H&R pro Kia Rio UB 2WD III 3-dvéř., III 5-dvéř. s rokem výroby r.v. 08/11-, snižující vůz o 30 mm/30 mm.


Montáží těchto dokonale sladěných sportovních pružin získáte nejen sportovní vzhled vozu, ale také přesnější a bezpečné řízení a zmírnění houpání a naklánění v zatáčkách!

Více informací

Dostupnost: Na dotaz (1-2 týdny)

5 041 Kč s DPH

-30%

7 201 Kč s DPH

platimpak.png, 2,9kB mallpay.png, 5,0kB

Odložte platbu nákupu až o 30 dní s platební metodou MALL Pay či PLATÍM Pak. Kupte teď, plaťe potom.

Více informací

S použitím sportovních pružin H&R získá váš vůz decentní snížení kompatibilní s originálními továrními tlumiči, které dodá nejen větší stabilitu vozu, zejména při průjezdu zatáčkami, ale také výrazně zlepší jeho celkový vzhled. Aktuální nabídka H&R čítá více než 2900 konkrétních aplikací včetně neustále se rozšiřující nabídky pružin pro použití v kombinaci s moderními elektronickými tlumiči.

Doplňující informace:
Sportovní pružiny H&R se montují výměnou za originální pružiny, které jsou na voze montované z výroby. Sportovní pružiny H&R jsou navrženy tak, aby byly funkční v kombinaci se sériovými tlumiči pérování - není tedy nutná jejich výměna za sportovní. Na voze není třeba žádných úprav, je tak možné sportovní pružiny kdykoliv vyměnit zpět za sériové.

Parametry

Typ produktuSportovní pružiny
Značka vozuKia
ModelRio
Typ vozuUB
Upřesnění modeluIII 3-dvéř., III 5-dvéř.
Rok výroby08/11-
Snížení přední nápravy30 mm
Snížení zadní nápravy30 mm
Pohon2WD
Účelsnížení vozu