ST Suspensions výškově nastavitelný pružinový kit pro Audi A4 avant 8ED, B7 Benzin, AWD, o výkonu 309 kW

27310061

Nový produkt

Výškově nastavitelný pružinový kit ST Suspensions pro Audi A4 avant 8ED, B7 umožňující plynulé nastavení výšky vozu bez nutnosti výměny originálních tlumičů. Tím zůstává zcela zachována jejich fukce, což je výhodné zejména u aktivních elektronicky ovládaných tlumičů.

Více informací

Dostupnost: Na dotaz (1-2 týdny)

18 937 Kč s DPH

platimpak.png, 2,9kB mallpay.png, 5,0kB

Odložte platbu nákupu až o 30 dní s platební metodou MALL Pay či PLATÍM Pak. Kupte teď, plaťe potom.

Více informací

Nastavitelné pružinové kity ST Suspensions se používají pro plynule nastavitelné snížení vozu v kombinaci s originálními tlumiči. Na rozdíl od konvenčních vinutých pružin umožňuje nastavitelný pružinový kit nastavit světlou výšku vozu plynule v rozsahu udávaném výrobcem a uvedeném v dokumentaci. Součástí balení jsou tak závitové adaptéry pro usazení na originálních tlumičích, nová uložení pružin, která se po závitu plynule pohybují a sada sportovních pružin ST Suspensions. Sadu pak zpravidla doplňují odpovídající dorazy a prachovky. Zásadní výhodou výškově nastavitelných pružinových kitů je plné zachování funkce originálních tlumičů, zejména v případě elektronicky nebo hydraulicky nastavitelných tlumičů.

Sportovní pružiny dodávané součástí výškově nastavitelného pružinového kitu jsou individuálně navržené pro každý jednotlivý vůz tak, aby poskytovaly ideální poměr mezi sportovními jízdními vlastnostmi a zachováním komfortu a zároveň, aby nijak neomezovaly funkci originálních tlumičů. Díky tomu má řidič lepší kontakt s vozem a jeho chováním na silnici, ale zůstává mu svoboda v nastavení jízdních režimů (v případě vozů vybavených elektronickými tlumiči).

Podobně, jako je tomu u kompletního výškově nastavitelného podvozku, můžete i u výškově nastavitelného pružinového kitu plynule nastavovat světlou výšku s ohledem na vzhled vozu i sladění s použitým rozměrem kol a pneumatik. Toto není u běžných sportovních pružin možné.

Parametry

Typ produktuVýškově stavitelný pružinový kit
Značka vozuAudi
ModelA4 avant
Typ vozu8ED, B7
Rok výroby04/2006-, 11/2004-06/2008
MotorizaceRS4 quattro
Obsah motoru4163
PalivoBenzin
ProvedeníLowering springs
Výkon309
Karoseriekombi
PohonAWD
Balenísada přední + zadní
Nastavení přední nápravyZávit
Nastavení zadní nápravyZávit
Snížení přední nápravy15-40 mm
Snížení zadní nápravy0-25 mm
Zatížení přední nápravydo 1250 kg
Zatížení zadní nápravydo 1165 kg